Xabaringiz bor, 2021-yilda Toshkent davlat yuridik universiteti Xotin-qizlar kengashi tashabbusi bilan universitetda “Girls Development Club” (GDC) loyihasi yo‘lga qo‘yilgan edi. O‘tgan vaqt davomida klub xotin-qizlar muammolarini o‘rganish va hal etish bo‘yicha qator ishlarni amalga oshirdi.
Joriy o‘quv yilidan boshlab “Girls Development Club” yangicha formatda ishlay boshladi. Endilikda klubga a’zo bo‘lgan talaba-qizlar biznes, psixologiya, shaxsiy rivojlanish, kasbga yo‘naltirish, notiqlik, yurist imijini shakllantirish bo‘yicha mahorat darslarida, chet tillari o‘rgatiladigan o‘quv markazlarida chegirmali darslarda, turli uchrashuv va tadbirlarda ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Klubga a’zo bo‘lishni istaganlar quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘tishi mumkin: https://bit.ly/3LRfN0x

"Girls Development Club" will now conduct activities in a new format
As you know, in 2021 on the initiative of the Women's Council of Tashkent State University of Law launched a project "Girls Development Club" (GDC). During this time, the club has conducted a series of works on the study and solution of women's problems.
As of this academic year, the Girls Development Club began to work in a new format. Now the students who are members of the club will be able to attend workshops on business, psychology, personal development, career guidance, public speaking, forming the image of a lawyer, discounted classes in foreign language centers, various meetings and events.
Those wishing to become members of the club can register at the following link: https://bit.ly/3LRfN0x⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠