TDYUning 171 nafar magistriga diplomlar topshirildi
2022/2023-o‘quv yilida Toshkent davlat yuridik universitetining magistratura bosqichini tamomlagan bitiruvchilarga diplom topshirish marosimi o‘tkazildi.
Shu munosabat bilan tashkil etilgan tadbirda O‘zbekiston Respublikasi Adliya vazirining o‘rinbosari Sherzod Rabiyev, TDYU birinchi prorektori Ahror Hoshimxonov, universitetning “Magistratura va sirtqi ta’lim” fakulteti dekani Otabek Bobojonov, TDYU professor-o‘qituvchilari, talabalar, bitiruvchilar va ularning ota-onalari ishtirok etdi.
Marosimda so‘z olganlar huquq magistrlarining kelgusi faoliyatiga omad va muvaffaqiyatlar tiladi.
Shuningdek, tadbirda magistrlar ham so‘z olib, berilgan ta’lim, imkoniyatlar va yaratilgan sharoitlar uchun universitet rahbariyati va professor-o‘qituvchilariga o‘z minnatdorchiligini bildirdi.

Вручены дипломы 171 магистру ТГЮУ
Состоялась церемония вручения дипломов выпускникам, окончивших магистратуру Ташкентского государственного юридического университета в 2022/2023 учебном году.
На организованном в связи с этим событием мероприятии приняли участие заместитель министра юстиции Республики Узбекистан Шерзод Рабиев, первый проректор ТГЮУ Ахрор Хошимхонов, декан факультета магистратуры и заочного образования университета Отабек Бобожонов, преподаватели ТГЮУ, студенты, выпускники и их родители.
Выступившие на церемонии пожелали магистрам права удачи и успехов в дальнейшей работе.
На мероприятии также выступили магистры и выразили благодарность руководству и преподавателям вуза за предоставленное образование, возможности и созданные условия.