“Men tavsiya qilaman-2022” chellenji g‘oliblari taqdirlandi
Xabaringiz bor, Toshkent davlat yuridik universiteti Аxborot-resurs markazi tomonidan 2022-yil 28-iyundan 15-sentabrga qadar yoshlarning taʼtildagi bo‘sh vaqtini mazmunli tashkil etish, ular orasida mutolaa madaniyatini rivojlantirish va kitobxonlikni targ‘ib qilish maqsadida markazning telegram kanali orqali respublika miqyosida “Men tavsiya qilaman — 2022” chellenji o‘tkazilgan edi.
Tanlovning yakuniy natijalariga ko‘ra quyidagi natijalar qayd etildi:
1-o‘rin — Ozoda Naimova (TDYU “Xalqaro huquq va qiyosiy huquqshunoslik” fakulteti 2-bosqich talabasi);
2-o‘rin — Faxriddin Ismoilov (TDYU “Xalqaro huquq va qiyosiy huquqshunoslik” fakulteti 3-bosqich talabasi);

Награждены победители конкурса «Я рекомендую – 2022»
Как вы знаете, в целях организации содержательного досуга молодежи на каникулах, развития культуры чтения и популяризация чтения Информационно-ресурсный центр Ташкентского государственного юридического университета  с 28 июня по 15 сентября 2022 года провел конкурс «Я рекомендую – 2022».
По окончательным результатам конкурса были зафиксированы следующие результаты:
1-е место – Озода Наимова (студентка 2-го курса факультета международного права и сравнительного правоведения ТГЮУ);
2-е место – Фахриддин Исмоилов (студент 3-го курса факультета международного права и сравнительного правоведения ТГЮУ);