Toshkent davlat yuridik universiteti “Jinoyat huquqi, kriminologiya va korrupsiyaga qarshi kurashish” kafedrasi dotseti v.b., yuridik fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) Farhod Fazilov tashabbusi bilan tashkil etilayotgan mashg‘ulotni Amiti univeriteti huquq maktabi dotsenti, PhD Kaustav Choudxouri olib boradi.
Shuningdek, mahorat darsida “Jinoyat huquqi, kriminologiya va korrupsiyaga qarshi kurashish” kafedrasi professori Salomat Niyozova va kafedra dotsenti v.b. Farhod Fazilov ham ma’ruza qiladi.
O‘zbek, ingliz va rus tillarida tashkil etiladigan mahorat darsi 10-noyabr 15:30 da ZOOM platformasi orqali o‘tkaziladi.

Будет организован мастер-класс на тему «An Empirical Study on Domestic Violence in Uzbekistan»
Мастер-класс, организованный по инициативе и.о. доцента кафедры уголовного права, криминологии и противодействия коррупции ТГЮУ, PhD Фархода Фазилова, проведет ассистент-профессор школы права Университета Амити (Amity University, India), PhD Каустав Чоудхоури.
Также с докладами по теме выступят профессор кафедры уголовного права, криминологии и противодействия коррупции Саломат Ниязова, и.о. доцента Фарход Фазилов.
Занятие на английском, русском, узбекском языках пройдет на платформе ZOOM и начнется 10 ноября в 15:30.