Toshkent davlat yuridik universiteti “Jinoyat huquqi, kriminologiya va korrupsiyaga qarshi kurashish” kafedrasi dotseti v.b., yuridik fanlari bo‘yicha falsafa doktori (PhD) Farhod Fazilov tashabbusi bilan tashkil etilayotgan mashg‘ulotni Amiti univeriteti huquq maktabi dotsenti, PhD Kaustav Choudxouri olib boradi.
Shuningdek, mahorat darsida “Jinoyat huquqi, kriminologiya va korrupsiyaga qarshi kurashish” kafedrasi professori Salomat Niyozova va kafedra dotsenti v.b. Farhod Fazilov ham ma’ruza qiladi.
O‘zbek, ingliz va rus tillarida tashkil etiladigan mahorat darsi 10-noyabr 15:30 da ZOOM platformasi orqali o‘tkaziladi.

Master-class on "An Empirical Study on Domestic Violence in Uzbekistan" will be organized
The master class, organized on the initiative of Farhod Fazilov, PhD, acting associate professor of the Department of Criminal Law, Criminology and Counteraction to Corruption at Tashkent State University of Law, will be conducted by Kaustav Chowdhury, PhD, assistant professor at Amity University (India) School of Law.
Also, Salomat Niyazova, professor at the Department of Criminal Law, Criminology and Counteraction to Corruption, and Farhod Fazilov, will make presentations on the topic.
The class in English, Russian and Uzbek will take place at ZOOM platform, starting from November 10 at 15:30.
To participate in the master class, please follow the link: https://us06web.zoom.us/j/81356509210?pwd=Mnd2UDhMMFd0UFR1Z1p5YnN0QmV0Zz09