O‘zbekiston yoshlar ittifoqi Toshkent davlat yuridik universiteti boshlang‘ich tashkiloti tashabbusi bilan tashkil etilgan klub xotin-qizlarning jamiyat hayotidagi faol ishtirokini yangi bosqichga ko‘tarish, iqtidorli va tashabbuskor qizlarni rag‘batlantirish, ularning manfaatlarini himoya qilish, bu borada mavjud muammolarni tizimli rivojlantirish bo‘yicha takliflar tayyorlash, jamiyatda gender tengligini qo‘llab-quvvatlashni maqsad qilgan.
Loyiha doirasida turli ilmiy, sport va ko‘ngilochar tadbirlar o‘tkazilishi rejalashtirilgan.
“Qizlar ovozi” klubiga a’zo bo‘lish uchun quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘ting: https://bit.ly/3UAus4e⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

The "Qizlar ovozi" club has been launched at Tashkent State University of Law
The purpose of the club, created on the initiative of the primary organization of the Youth Union of Uzbekistan at Tashkent State University of Law, is to raise the active participation of women in society to a new level, encourage talented and initiative girls, protect their interests, develop a plan to solve existing problems and support gender equality in society.
Various scientific, sports and entertainment events are planned within the framework of the project.
To become a member of the "Qizlar ovozi" club, register at the following link: https://bit.ly/3UAus4e⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠