Abituriyentlar va ularning ota-onalari uchun “Ochiq eshiklar kuni” oʻtkaziladi
Toshkent davlat yuridik universitetida 2022/2023-oʻquv yili qabul jarayonlari boʻyicha abituriyentlar va ularning ota-onalari, universitet faoliyatiga qiziquvchi insonlar uchun “Bir kun talaba boʻling!” shiori ostida “Ochiq eshiklar kuni” oʻtkaziladi.
Tadbirda ishtirokchilar universitet bilan bevosita tanishish, TDYU haqida oʻzlarini qiziqtirgan savollarga javob olishi mumkin.
Shuningdek, ularga bir kunga talaba boʻlish imkoniyati beriladi.
“Ochiq eshiklar kuni”:
29-iyunda bakalavriatga topshirmoqchi boʻlgan abituriyentlar uchun;
30-iyunda magistraturaga topshirmoqchi boʻlgan abituriyentlar uchun oʻtkaziladi.
Tadbir 10:00 da universitet binosida boshlanadi.
“Ochiq eshiklar kuni”da ishtirok etish uchun quyidagi link orqali roʻyxatdan oʻtish kerak: https://forms.gle/Smw7fpKekNCjXe2h6

"Open Doors Day" will be conducted for applicants and their parents
"Open Doors Day" under the motto "Become a student for a day!" will be held at Tashkent State University of Law for applicants and their parents, as well as for all those interested in the activities of the university, devoted to the admission process for the 2022/2023 academic year.
At the event, participants will be able to get acquainted with the university and get answers to their questions about TSUL.
They will also be allowed to become a student for one day.
An open door day will be held:
For applicants who are going to apply for bachelor's program - June 29;
For applicants who are agoing to aplly for master's degree - June 30.
The event will start at 10:00 at University.
To participate in the event it is necessary to register at the following link: https://forms.gle/Smw7fpKekNCjXe2h6