“Ochiq eshiklar kuni”da 70 nafardan ziyod o‘quvchi universitetga tashrif buyurdi
Tadbirda 70 nafardan ziyod maktab, akademik litsey va yuridik texnikumlar o‘quvchilari ishtirok etdi.
Ularga universitet faoliyati, tarixi, o'quv-jarayonlari, talabalarning ijtimoiy hayoti haqida ma’umotlar berildi.
Shuningdek, “Ochiq eshiklar kuni”ga tashrif buyurganlar uchun volontyor talabalar tomonidan universitet binolari bo‘ylab sayohat tashkil etildi.
Eslatib o‘tamiz, TDYU “Ochiq eshiklar kuni” har oyda ikki marta haftaning shanba kuni o‘tkaziladi. Tadbirlarning o‘tkazilish vaqti haqida universitetning ijtimoiy tarmoqlardagi rasmiy sahifalari orqali ma’lumot beriladi.

В День открытых дверей университет посетили более 70 учащихся
По случаю 30-летия Ташкентского государственного юридического университета организован День открытых дверей.
В мероприятии приняли участие более 70 учащихся школ, академических лицеев и юридических техникумов.
Им была предоставлена информация о деятельности университета, его истории, учебном процессе, общественной жизни студентов.
Также для участников Дня открытых дверей студенты-волонтеры провели экскурсию по зданиям университета.
Напоминаем, День открытых дверей ТГЮУ проводится 2 раза в месяц. Время проведения мероприятий объявляется на официальных страничках университета в социальных сетях.