TDYUda “Raqamlashtirish davrida ayollar huquqlarini himoya qilish” mavzusida xalqaro ilmiy-amaliy konferensiya o‘tkaziladi
Oʻzbekiston Respublikasi Innovatsion rivojlanish agentligi tomonidan eʼlon qilingan “Olima ayollar” tashabbuskor amaliy va innovatsion loyihalar tanlovi (78-tur) hamda Toshkent davlat yuridik universitetining “Xotin-qizlar uchun “Menga qo‘lingni uzat” nomli huquqiy, psixologik va biznes maslahat elektron ilovasini yaratish” amaliy tadqiqot loyihasi doirasida tashkil etilayotgan xalqaro anjuman 18-mart 10:00 da TDYU 1-bino kengashlar xonasi (203-xona)da boshlanadi.

The international conference, organized within the framework of the “Women Scientists” initiative practical and innovative projects competition (78th round) announced by the Agency for Innovative Development of the Republic of Uzbekistan and the practical research project of Tashkent State University of Law “Creating a legal, psychological and business consulting electronic application for women called “Lend me your hand””, will begin on March 18 at 10:00 in the council room (room 203, building 1, TSUL).
Those wishing to participate in the international conference should send their information to nrakhmonkulova@inbox.ru by March 13.