Adliya vazirligi va Toshkent davlat yuridik universiteti rahbariyati tashabbusi bilan TDYU Maqsadli kapital jamoat fondi (Endowment Fund) tomonidan birinchi promo mahsulotlar do‘koni TSUL shop ochildi
Do‘konda Toshkent davlat yuridik universitetining logotipi tushirilgan svishot va futbolkadan tortib, krujka va daftarlargacha turli xil mahsulotlar mavjud. Do‘kon turli narxlardagi mahsulotlarni taklif etadi.
Endi TDYU talabalari va bitiruvchilari, professor-o'qituvchilari va xodimlari, shuningdek, universitet mehmonlari Toshkent davlat yuridik universiteti ramzlari tushirilgan esdalik sovg‘alari va buyumlarni xarid qilishlari mumkin.
Do‘kondan tushgan daromad TDYU talabalari va xodimlari ishtirokida turli loyihalarni amalga oshirishga yo‘naltiriladi.

The first promotional merchandise store, TSUL Shop, has opened at Tashkent State University of Law
On the initiative of the Ministry of Justice and the representatives of Tashkent State University of Law, the Public Endowment Fund of TSUL has opened the first promotional merchandise store, TSUL Shop.
The store offers a wide range of products, from t-shirts and sweatshirts to mugs and notebooks, all featuring the original logo of Tashkent State University of Law. The store offers products in various price segments.
Now, students and alumni of TSUL, as well as teaching staff, staff, and visitors, can purchase souvenirs and practical items with the logo of Tashkent State University of Law.
The revenue from the store will be used to implement various projects involving TSUL students and staff.