Oliy ta’lim muassasalari talabalari o‘rtasida an’anaviy tarzda o‘tkazib kelinayotgan “Yil talabasi — 2022” respublika tanlovining natijalari e’lon qilindi.
Ushbu tanlovda Toshkent davlat yuridik universiteti “Xususiy huquq” fakulteti 3-bosqich talabasi Samandar Bobonazarov ham muvaffaqiyatli ishtirok etib, “Yilning eng faol sportchi talabasi” nominatsiyasi bo‘yicha 3-o‘rinni egalladi.
Ma’lumot uchun: Samandar Bobonazarov Oliy ta’lim, fan va innovatsiyalar vazirligining diplomi va bazaviy hisoblash miqdorining 10 barobari miqdorida moddiy rag‘batlantiriladi.

Самандар Бобоназаров – призер республиканского конкурса «Студент года – 2022»
Объявлены итоги республиканского конкурса «Студент года – 2022», традиционно проводимого среди студентов высших образовательных учреждений.
Студент 3-го курса факультета частного права Ташкентского государственного юридического университета Самандар Бобоназаров принял активное участие в конкурсе и занял 3-е место в номинации «Самый активный спортсмен-студент года».
Для справки: Самандар Бобоназаров будет награжден дипломом от Министерства высшего образования, науки и инноваций и материальное поощрение в размере 10 БРВ.