Xabaringiz bor, “TSUL Vis Moot” jamoasi Commercial Law Development Program (CLDP) ko‘magida “Ostona” xalqaro moliya markazi sudi tomonidan tashkil etilgan “Central Asian Vis Pre-Moot” tanlovida gʻolib boʻlgan edi.
Shu munosabat bilan TDYU rektori v.v.b. islambek Rustambekov jamoa a’zolari bilan uchrashib, ularni ushbu muvaffaqiyat bilan samimiy muborakbod etdi.
Shuningdek, universitet talabalarga tanlovga tayyorgarlik ko‘rish, ishtirok etish va boshqa masalalarda doimo yordam berishga tayyorligini ma’lum qildi. Uchrashuv davomida jamoa a’zolari qator masalalar yordam so‘rab rektorga murojaat qildi va ularning murojaatlari ijobiy hal qilindi.

Участникам команды TSUL Vis Moot вручены благодарственные письма
Как вы знаете, команда TSUL Vis Moot одержала победу в конкурсе Central Asian Vis Pre-Moot, организованном Судом Международного финансового центра «Астана» при поддержке Commercial Law Development Program (CLDP).
В связи с этим событием врио ректора ТГЮУ Исламбек Рустамбеков встретился с членами команды и искренне поздравил их с успехом.
Также он отметил, что всегда готов помочь студентам в подготовке к конкурсу, участии в нем и других вопросах. В ходе встречи участники команды обратились к ректору за помощью по ряду вопросов, и их обращения были решены на месте.