3–14-oktabr kunlari Oliy va o‘rta maxsus ta’lim vazirligi huzuridagi Bosh ilmiy-metodik markazda bo‘lib o‘tadigan amaliy kurs mashg‘ulotlarini Kipr, Fidji Janubiy Tinch Okeani, Hindiston Sharqshunoslik universitetlari professori Bidjay Kumar Kandel olib boradi.
Toshkent shahridagi Vebster universiteti bilan hamkorlikda tashkil etilayotgan kurs mashg‘ulotlari ingliz tilida o‘tkazilib, yakunda ishtirokchilarga sertifikat beriladi.
Kurs davomida tinglovchilar ilmiy tadqiqot olib borish metodikasi, dissertatsiyaning asosiy natijalarini xalqaro miqyosdagi yirik nashrlar bazasiga kiruvchi ilmiy jurnallarda e’lon qilish uchun “Latex” dasturidan foydalanish bo‘yicha nazariy va amaliy bilimlarga ega bo‘ladi.
Batafsil ma’lumot uchun +99899 876-86-88 telefon raqami yoki @normatova_dilfuza telegram manziliga murojaat qiling.

Будет организован краткосрочный учебный курс «Ten days research and Latex practical course»
Практический курс, который пройдет 3-14 октября в Главном научно-методическом центре при Министерстве высшего и среднего специального образования, его проведет профессор Кипрского университета, Южнотихоокеанского университета, Индийского университета востоковедения Биджай Кумар Кандел.
Курсы, организованные совместно с Вебстерским университетом в Ташкенте, проводятся на английском языке, по окончании курса участникам выдается сертификат.
В ходе курса студенты приобретут теоретические и практические знания по методике проведения научных исследований, использованию программы «Latex» для публикации основных результатов диссертации в научных журналах, входящих в базу данных крупных международных изданий.
Для получения дополнительной информации обращайтесь по телефону +99899 876-86-88 или телеграм-адресу @normatova_dilfuza.