GrDU va KAZGYU bilan yo‘lga qo‘yilgan qo‘shma ta’lim dasturlariga hujjatlar 10-sentabrgacha (shu kuni ham) qabul qilinadi
Toshkent davlat yuridik universiteti hamda Yanka Kupala nomidagi Grodno davlat universiteti (Belarus Respublikasi) va M.S.Narikbayev nomidagi KAZGYU universiteti (Qozogʻiston Respublikasi) o‘rtasida yo‘lga qo‘yilgan qoʻshma ta'lim dasturlariga hujjatlarni qabul qilish muddati 10-sentabrga qadar uzaytirildi.
Quyidagi linklar orqali orqali qo‘shma dasturlarga topshiriladigan hujjatlar tanishish mumkin:
TDYU va Grodno davlat universiteti…
TDYU va KAZGYU…
Hujjatlarni onlayn tartibda topshirish boʻyicha yoʻriqnoma
Ma’lumot uchun: Grodno davlat universiteti va KAZGYU bilan qo‘shma dasturlarga kirish sinovlarining 1-bosqichi doirasida suhbatlar 12-16-sentabr kunlari oraligʻida oʻtkazilishi rejalashtirilgan. Suhbatlarning aniq jadvali alohida e’lon qilinadi.

Документы на совместные программы с Гродненским государственным университетом и Университетом КАЗГЮУ принимаются до 10 сентября (включительно)
Срок приема документов на совместные образовательные программы с Гродненским государственным университетом им. Янки Купалы (Республика Беларусь) и Университетом КАЗГЮУ им. М.С.Нарикбаева (Республика Казахстан) продлен до 10 сентября.
С перечнем документов на двудипломные программы можно ознакомиться по следующим ссылкам:
ТГЮУ и Гродненский государственный университет…
ТГЮУ и КАЗГЮУ…
Инструкция по онлайн-подаче документов
Примечание: в рамках 1-го этапа вступительных испытаний проведение собеседований по двудипломным программам с ГрГУ и КАЗГЮУ планируется на период с 12 по 16 сентября. Конкретный график собеседований будет объявлен отдельно.