Xabaringiz bor, 2021-yilda Toshkent davlat yuridik universiteti Xotin-qizlar kengashi tashabbusi bilan universitetda “Girls Development Club” (GDC) loyihasi yo‘lga qo‘yilgan edi. O‘tgan vaqt davomida klub xotin-qizlar muammolarini o‘rganish va hal etish bo‘yicha qator ishlarni amalga oshirdi.
Joriy o‘quv yilidan boshlab “Girls Development Club” yangicha formatda ishlay boshladi. Endilikda klubga a’zo bo‘lgan talaba-qizlar biznes, psixologiya, shaxsiy rivojlanish, kasbga yo‘naltirish, notiqlik, yurist imijini shakllantirish bo‘yicha mahorat darslarida, chet tillari o‘rgatiladigan o‘quv markazlarida chegirmali darslarda, turli uchrashuv va tadbirlarda ishtirok etish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Klubga a’zo bo‘lishni istaganlar quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘tishi mumkin: https://bit.ly/3LRfN0x⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

«Girls Development Club» теперь будет вести деятельность в новом формате
Как вы знаете, в 2021 году по инициативе Женского совета Ташкентского государственного юридического университета в университете стартовал проект «Girls Development Club» (GDC). За прошедшее время клуб провел ряд работ по изучению и решению женских проблем.
С текущего учебного года «Girls Development Club» начал работать в новом формате. Теперь студенты, состоящие в клубе, смогут посещать мастер-классы по бизнесу, психологии, личностному развитию, профориентации, ораторскому искусству, формированию имиджа юриста, льготные занятия в центрах обучения иностранным языкам, различные встречи и мероприятия.
Желающие стать членами клуба могут зарегистрироваться по следующей ссылке: https://bit.ly/3LRfN0x⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠