Xabaringiz bor, Toshkent davlat yuridik universitetida ilk bor fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov o‘tkazilmoqda.
Shu munosabat bilan fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov o‘tkazuvchi saylov komissiyasi (TDYU Talabalar Assotsiatsiyasi vakilllari va xodimlaridan iborat tarkibda tuzilgan) tomonidan talabalarning fakultetdagi vakillari saylovi uchun saralangan nomzodlar ro‘yxatini e‘lon qildi.
Ro‘yxat bilan quyidagi havola orqali tanishib chiqish mumkin.
Saralangan nomzodlar quyidagi Telegram guruhiga a’zo bo‘lib, tegishli ko‘rsatmalar asosida saylovoldi targ‘ibotini amalga oshirish kerak:
https://t.me/+XVBv581gadY0NjIy
Fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov 19-dekabrda fakultetlarning binolarida o‘tkaziladi.
Eslatib o‘tamiz, nomzodlar talabalar vakili bo‘lishga nisbatan ishtiyoqi aks etgan motivatsion fikrlari asosida saralab olindi.
Komissiya o‘z nomzodini ko‘rsatgan barcha talabalarga minnatdorchilik bildiradi. Nomzodi ko‘rsatilmagan talabalarga keyingi o‘quv yilining sentabr oyida o‘tkaziladigan navbatdagi saylovlarda ishtirok etishi mumkin.

As you know, the elections for the Faculty-Student Committee at Tashkent State University of Law are being held for the first time.
In this regard, the election commission of the Faculty-Student Committee (composed of representatives from the Student Association and staff) has announced the list of candidates selected for the elections of student representatives at the faculty.
You can view the list via the following link:
The selected candidates must join the following Telegram group and conduct their campaigns in accordance with the relevant instructions:
https://t.me/+XVBv581gadY0NjIy
The elections for the Faculty-Student Committee will be held on December 19 in the faculty buildings.
We remind you that the candidates were selected based on their motivational statements, which reflected their interest in representing the interests of students.
The commission thanks all students who submitted their candidacies. Students who did not run this time are welcome to participate in the next elections, which will be held in September of the next academic year.