Xabaringiz bor, Toshkent davlat yuridik universitetida ilk bor fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov o‘tkazilmoqda.
Shu munosabat bilan fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov o‘tkazuvchi saylov komissiyasi (TDYU Talabalar Assotsiatsiyasi vakilllari va xodimlaridan iborat tarkibda tuzilgan) tomonidan talabalarning fakultetdagi vakillari saylovi uchun saralangan nomzodlar ro‘yxatini e‘lon qildi.
Ro‘yxat bilan quyidagi havola orqali tanishib chiqish mumkin.
Saralangan nomzodlar quyidagi Telegram guruhiga a’zo bo‘lib, tegishli ko‘rsatmalar asosida saylovoldi targ‘ibotini amalga oshirish kerak:
https://t.me/+XVBv581gadY0NjIy
Fakultet-talabalar qo‘mitasiga saylov 19-dekabrda fakultetlarning binolarida o‘tkaziladi.
Eslatib o‘tamiz, nomzodlar talabalar vakili bo‘lishga nisbatan ishtiyoqi aks etgan motivatsion fikrlari asosida saralab olindi.
Komissiya o‘z nomzodini ko‘rsatgan barcha talabalarga minnatdorchilik bildiradi. Nomzodi ko‘rsatilmagan talabalarga keyingi o‘quv yilining sentabr oyida o‘tkaziladigan navbatdagi saylovlarda ishtirok etishi mumkin.

Объявлен список отобранных кандидатов для выборов представителей студентов на факультете
Как вы знаете, выборы факультетско-студенческого комитета в Ташкентском государственном юридическом университете проводятся впервые.
В связи с этим избирательная комиссия факультетско-студенческого комитета (составленная из представителей Ассоциации студентов и сотрудников) объявила список кандидатов, отобранных для выборов представителей студентов на факультете.
Ознакомиться со списком можно по следующей ссылке:
https://t.me/tsulmbox/376
Отобранные кандидаты должны быть членами следующей группы Telegram и проводить пропаганду на основании соответствующих инструкций:
https://t.me/+XVBv581gadY0NjIy
Выборы в факультетско-студенческий комитет пройдут 19 декабря в зданиях факультетов.
Напоминаем, что кандидаты были отобраны на основе их мотивационных мыслей, которые отражали их интерес к представлению интересов студентов.
Комиссия благодарит всех студентов, выдвинувших свои кандидатуры. Студенты, не выдвинувшие свою кандидатуру, могут принять участие в очередных выборах, которые пройдут в сентябре следующего учебного года.