Toshkent davlat yuridik universiteti va Regensburg universiteti Yuridik fakulteti bilan hamkorlikda, DAAD ko‘magida tashkil etilayotgan til kursi TDYU talabalari (bakalavr va magistratura), A2-B1 darajasida kasbiy nemis tili bilimiga ega bo‘lganlar uchun mo‘ljallangan.
TDYU talabalarini “Nemis huquqi va qiyosiy huquqshunoslik” o‘quv dasturiga tayyorlash maqsadida tashkil etilayotgan til kursida ishtirok etishni istaganlar ariza berish jarayoni haqida qo‘shimcha ma’lumot olish uchun dastur koordinatori, yuridik fanlar doktori Manuchehr Kudratovga (manuchehr.kudratov@ur.de elektron manziliga) murojaat qilishi lozim.

Языковые курсы, организуемые Ташкентским государственным юридическим университетом совместно с юридическим факультетом Университета Регенсбурга при поддержке DAAD, предназначены для студентов ТГЮУ (бакалавриат и магистратура), владеющих профессионально-ориентированным немецким языком на уровне A2-B1.
Для получения дополнительной информации о процессе подачи заявки на языковые курсы, которые проводятся с целью подготовки студентов ТГЮУ к обучению по программе «Немецкое право и сравнительное правоведение», обращайтесь к координатору программы, доктору юридических наук Манучехру Кудратову (по электронному адресу manuchehr.kudratov@ur.de).