Toshkent davlat yuridik universiteti va Regensburg universiteti Yuridik fakulteti bilan hamkorlikda, DAAD ko‘magida tashkil etilayotgan til kursi TDYU talabalari (bakalavr va magistratura), A2-B1 darajasida kasbiy nemis tili bilimiga ega bo‘lganlar uchun mo‘ljallangan.
TDYU talabalarini “Nemis huquqi va qiyosiy huquqshunoslik” o‘quv dasturiga tayyorlash maqsadida tashkil etilayotgan til kursida ishtirok etishni istaganlar ariza berish jarayoni haqida qo‘shimcha ma’lumot olish uchun dastur koordinatori, yuridik fanlar doktori Manuchehr Kudratovga (manuchehr.kudratov@ur.de elektron manziliga) murojaat qilishi lozim.

The Center for German Law and Comparative Legal Studies announces enrollment for German Language courses for lawyers
The language courses, organized by Tashkent State University of Law in collaboration with the Faculty of Law at the University of Regensburg and supported by DAAD, are designed for TSUL students (bachelor’s and master’s programs) who possess a professional level of German at A2-B1.
For additional information on the application process for the language courses, which are conducted to prepare TSUL students for the "German Law and Comparative Legal Studies" program, please contact the program coordinator, Doctor of Law, Manuchehr Kudratov, at manuchehr.kudratov@ur.de.