Toshkent davlat yuridik universiteti TOLES markazi tomonidan huquqshunoslar va huquqshunos talabalarni TOLES imtihonlariga tayyorlash, sohaviy ingliz tilini bilish darajasini aniqlash va bu boradagi koʻnikmalarini yanada rivojlantirish maqsadida qisqa muddatli intensiv kurslar tashkil etilmoqda.
Yuridik ingliz tilining eng muhim jihatlarini qamrab olgan kursda va testda ishtirok etish uchun 15-sentabrga qadar quyidagi link orqali roʻyxatdan oʻting: https://forms.gle/KjCoMoUeeUFVATYT7
Batafsil maʼlumot uchun TDYU Xorijiy tillar kafedrasiga murojaat qiling.
Maʼlumot uchun: Test of Legal English (TOLES) xalqaro huquqshunoslar va huquqshunoslik yoʻnalishida taʼlim olayotgan talabalar uchun huquqiy ingliz tilini bilish darajasini aniqlashga moʼljallangan imtihondir.

Центр TOLES организует краткосрочные интенсивные курсы
Центр TOLES Ташкентского государственного юридического университета организует краткосрочные интенсивные курсы с целью подготовки юристов и студентов-юристов к экзаменам TOLES, определения уровня знания профессионального английского языка и дальнейшего развития их навыков.
Желающие принять участие в курсе, который охватывает наиболее важные аспекты юридического английского, должны зарегистрироваться до 15 сентября по следующей ссылке: https://forms.gle/dyPe5X7oFteA4veG6
Для получения дополнительной информации обращайтесь на кафедру иностранных языков ТГЮУ.
Для справки: Test of Legal English (TOLES) — это экзамен, предназначенный для определения уровня знаний юридического английского языка для юристов-международников и студентов юридических факультетов.