TDYUda “Ta’lim va karyera” ta’lim ko‘rgazmasi o‘tkaziladi
Toshkent davlat yuridik universitetida Rossiya Federatsiyasining Moliyaviy monitoring bo‘yicha federal xizmati (moliyaviy razvedka), Xalqaro tarmoq instituti hamda Moliyaviy monitoring bo‘yicha xalqaro ilmiy-metodologik markazi (MUMSFM) bilan hamkorlikda “Ta’lim va karyera” ta’lim ko‘rgazmasi tashkil etilmoqda.
28-fevral — 1-mart kunlari bo‘lib o‘tadigan ta’lim ko‘rgazmasi doirasida moliyaviy xavfsizlik va moliyaviy tekshiruv boʻyicha ochiq maʼruzalar, mahorat darslari, Rossiya Federatsiyasining oliy ta’lim muassasalari vakillari va soha mutaxassislari bilan uchrashuvlar, O‘zbekiston va Rossiya Federatsiyasi ta’lim muassasalari vakillari o‘rtasida uchrashuvlar o‘tkaziladi.

TSUL will host the exhibition "Education and Career"
Tashkent State University of Law will host the exhibition "Education and Career", organized by the Federal Service for Financial Monitoring (Financial Intelligence) and ITMCFM.
As part of the educational exhibition, which will be conducted on February 28 and March 1, open lectures, master classes on financial security, meetings with representatives of Russian universities and experts in the field of AML/CFT, working meetings of representatives of higher educational institutions of Uzbekistan and Russia will be conducted.