Oliy maʼlumotga ega bo‘lgan shaxslarni yuridik mutaxassislikka qayta tayyorlash kurslariga o‘tkazilgan kirish imtihonlari natijalari eʼlon qilindi
2021 yilning iyun-noyabr oylarida masofaviy taʼlim shaklida tashkil etiladigan Oliy maʼlumotga ega bo‘lgan shaxslarni yuridik mutaxassislikka qayta tayyorlash kurslariga o‘tkazilgan kirish imtihonlari natijalari eʼlon qilindi.
Imtihon natijalariga ko‘ra o‘qishga tavsiya etilmagan talabgorlar tabaqalashtirilgan to‘lov-kontrakt asosida o‘qish istagini bildirganda joriy yilning 11 iyun kuniga qadar Markazga +9989712332214 telefon raqami yoki tdyu.markaz@mail.ru elektron pochtasi orqali murojaat qilishlari mumkin.

The results of the entrance exams to the retraining courses for people with higher education in the legal profession have been announced.
Announcement of the results of the entrance exams to the retraining courses for people with higher education in the legal profession, which will be organized in the form of distance learning in June-November 2021.
According to the resulta of the exam, applicants who are not recommended for study, may apply to the Center by June 11 of this year by phone call at +9989712332214 or by e-mail tdyu.markaz@mail.ru.