Treningni huquqiy fanlarni o‘qitish metodikalari va andragogika bo‘yicha xalqaro mutaxassis Kseniya Rijkova olib bormoqda
Yuridik kadrlarni xalqaro standartlar bo‘yicha professional o‘qitish markazi tomonidan treninglar haftaligi o‘tkazilmoqda.
Toshkent davlat yuridik universiteti professor-o‘qituvchilari uchun tashkil qilingan trening huquqiy fanlarni o‘qitish metodikalari va andragogika bo‘yicha xalqaro mutaxassis, huquqshunos, huquqshunosning kasbiy mahorati, kasbiy va shaxsiy rivojlanish sohasi bo‘yicha trener Kseniya Rijkova tomonidan olib borilmoqda.
Trening davomida kompetensiyalarni rivojlantirishda murabbiyning roli, trenerlikni rivojlantirish, murabbiylik psixologiyasi, o‘quv jarayonining geymifikatsiyasi, keyslar tahlili, teskari aloqa va baholash va boshqa masalalar bo‘yicha mashg‘ulotlar o‘tkazilmoqda.

Тренинг проводит международный специалист по методике преподавания юридических дисциплин и андрагогике Ксения Рыжкова
Центр профессионального обучения юридических кадров по международным стандартам проводит Неделю тренингов.
Тренинг, организованный для преподавателей Ташкентского государственного юридического университета, проводит международный специалист по методике преподавания юридических наук и андрагогике, юрист, тренер в области профессиональных навыков, профессионального и личностного развития юриста Ксения Рыжкова.
В ходе тренинга проводятся занятия по роли тренера в развитии компетенций, развитию коучинга, психологии коучинга, геймификации образовательного процесса, анализу кейсов, обратной связи и оценке и другим вопросам.