Treningni huquqiy fanlarni o‘qitish metodikalari va andragogika bo‘yicha xalqaro mutaxassis Kseniya Rijkova olib bormoqda
Yuridik kadrlarni xalqaro standartlar bo‘yicha professional o‘qitish markazi tomonidan treninglar haftaligi o‘tkazilmoqda.
Toshkent davlat yuridik universiteti professor-o‘qituvchilari uchun tashkil qilingan trening huquqiy fanlarni o‘qitish metodikalari va andragogika bo‘yicha xalqaro mutaxassis, huquqshunos, huquqshunosning kasbiy mahorati, kasbiy va shaxsiy rivojlanish sohasi bo‘yicha trener Kseniya Rijkova tomonidan olib borilmoqda.
Trening davomida kompetensiyalarni rivojlantirishda murabbiyning roli, trenerlikni rivojlantirish, murabbiylik psixologiyasi, o‘quv jarayonining geymifikatsiyasi, keyslar tahlili, teskari aloqa va baholash va boshqa masalalar bo‘yicha mashg‘ulotlar o‘tkazilmoqda.

The training is conducted by Ksenia Ryzhkova, an international expert in the methodology of teaching legal disciplines and andragogy
The Center for Professional Training of Legal Specialists on International Standards is holding a Training Week.
The training, organized for teachers of Tashkent State University of Law, is conducted by Kseniya Ryzhkova, an international expert in methods of teaching legal disciplines and andragogy, a lawyer, trainer in professional skills, professional and personal development of a lawyer.
The training includes sessions on the trainer's role in competence development, coaching development, coaching psychology, gamification of the educational process, case analysis, feedback and evaluation, and other issues.