2022/2023-o‘quv yili uchun TDYU stipendiyasi va granti uchun nomzodlarni tavsiya etish jarayoni boshlandi
Xabaringiz bor, Toshkent davlat yuridik universitetida iqtidorli talabalarni rag‘batlantirish uchun universitet stipendiyasi va granti joriy etilgan.
Ushbu stipendiya va grantni taqdim etishda nomzodlarning a’lo baholarga o‘qishi, chet tilini puxta bilishi, ijodiy, ijtimoiy va intellektual tanlovlar, ma’naviy-ma’rifiy tadbirlar, jamoat ishlaridagi faolligi inobatga olinadi.
TDYU stipendiyasi va granti uchun tanlovda faqat 2-4-bosqich talabalari ishtirok etishi mumkin.
Tanlovda ishtirok etmoqchi bo‘lganlar TDYU Ma’naviyat va ma’rifat markaziga murojaat qilishi lozim. Barcha hujjatlar fakultet dekanatlariga topshiriladi.
Batafsil ma'lumot uchun @Shoxrux9418 telegram manzili yoki +998901757245 telefon raqamlariga murojaat qiling.

Начался процесс рекомендации кандидатов на получение стипендии и гранта ТГЮУ на 2022/2023 учебный год
Как вы знаете, в Ташкентском государственном юридическом университете учреждены стипендия и грант университета для поощрения талантливых студентов.
При присуждении данной стипендии и гранта учитываются отличные оценки кандидатов, свободное владение иностранным языком, активное участие в творческих, социальных и интеллектуальных конкурсах, духовно-просветительских мероприятиях и общественной работе.
В конкурсе на получение стипендии и гранта ТГЮУ могут принять участие только студенты 2-4 курсов.
Желающие принять участие в конкурсе должны обратиться в Центр духовности и просветительства ТГЮУ. Все документы сдаются в деканаты факультетов.
Для получения дополнительной информации обращайтесь по телеграм-адресу @Shoxrux9418 или телефону +998901757245.