TDYU iqtidorli talabalari uchun yozgi oromgoh tashkil etildi
Toshkent davlat yuridik universiteti tomonidan iqtidorli talabalarini qo‘llab-quvvatlash va ularni ragʻbatlantirish maqsadida Toshkent viloyati Bo‘stonliq tumanidagi “Yoshlar oromgohi”da “TSUL Camp” loyihasiga start berildi.
Loyiha doirasida mutaxassis-trenerlar tomonidan psixologik treninglar, liderlik mahoratini rivojlantirish va notiqlik mahoratini oshirishga qaratilgan turli mashgʻulotlar, intellektual tanlov hamda bellashuvlar oʻtkazildi.
Shuningdek, oromgoh ishtirokchilari uchun togʻga sayohat hamda turli sport musobaqalari tashkil etildi.

Организован летний лагерь для инициативных студентов ТГЮУ
В целях поддержки и поощрения талантливых студентов Ташкентским государственным юридическим университетом был организован летний лагерь "TSUL Camp" в Молодежном лагере Бостанлыкского района Ташкентской области.
В рамках проекта тренеры-специалисты провели психологические тренинги, интеллектуальные конкурсы, а также мероприятия, направленные на развитие лидерских качеств и повышение навыков публичных выступлений.
Участники проекта также смогли совершить поездку в горы и принять участие в различных спортивных соревнованиях.