AQSHda o‘qish, malaka oshirish va stajirovka o‘tash imkoniyatlari
TDYU AQShning O‘zbekiston Respublikasidagi elchixonasi vakillari ko‘magida tashkil etilayotgan seminar-treningda shu xususida so‘z yuritiladi.
Toshkent davlat yuridik universitetida “Amerika Qo‘shma Shtatlarida o‘qish, malaka oshirish va stajirovka o‘tash imkoniyatlari hamda Fullbright dasturida ishtirok etish shartlari” mavzusida seminar-trening o‘tkaziladi.
TDYU professor-o‘qituvchilari va talabalari uchun mo‘ljallangan mashg‘ulot 3-fevral 10:00 da universitetning 3-binosi 221-xonada boshlanadi.
AQShning O‘zbekiston Respublikasidagi elchixonasi vakillari ko‘magida tashkil etilayogan seminarga USA Education mutaxassislari ekspert sifatida taklif etilgan.

Возможности обучения, повышения квалификации и стажировки в США
Эта тема будет обсуждаться на семинаре-тренинге, организованном ТГЮУ при поддержке представителей Посольства США в Республике Узбекистан.
В Ташкентском государственном юридическом университете пройдет семинар-тренинг на тему «Возможности обучения, повышения квалификации и стажировки в Соединенных Штатах Америки и условия участия в программе Fullbright».
Занятие для профессорско-преподавательского состава и студентов ТГЮУ начнется 3 февраля в 10:00 в аудитории №221 здания №3 ТГЮУ.
На семинар, организованный при поддержке представителей Посольства США в Республике Узбекистан, в качестве экспертов приглашены специалисты USA Education.