AQSHda o‘qish, malaka oshirish va stajirovka o‘tash imkoniyatlari
TDYU AQShning O‘zbekiston Respublikasidagi elchixonasi vakillari ko‘magida tashkil etilayotgan seminar-treningda shu xususida so‘z yuritiladi.
Toshkent davlat yuridik universitetida “Amerika Qo‘shma Shtatlarida o‘qish, malaka oshirish va stajirovka o‘tash imkoniyatlari hamda Fullbright dasturida ishtirok etish shartlari” mavzusida seminar-trening o‘tkaziladi.
TDYU professor-o‘qituvchilari va talabalari uchun mo‘ljallangan mashg‘ulot 3-fevral 10:00 da universitetning 3-binosi 221-xonada boshlanadi.
AQShning O‘zbekiston Respublikasidagi elchixonasi vakillari ko‘magida tashkil etilayogan seminarga USA Education mutaxassislari ekspert sifatida taklif etilgan.

Opportunities for education, training, and internships in the USA
This topic will be discussed at a seminar training organized by TSUL with the support of representatives of the US Embassy in the Republic of Uzbekistan.
Tashkent State University of Law will host a seminar training on the topic “Opportunities for training, advanced training, and internships in the United States of America and the conditions for participation in the Fullbright program”.
The lesson for the teaching staff and students of TSUL will begin on February 3 at 10:00 (room 221, building 3, TSUL).
Experts from the USA are invited to the seminar, organized with the support of representatives of the US Embassy in the Republic of Uzbekistan.