Sevara Zakirovaning “Davlat xizmatlari ko‘rsatish tizimini takomillashtirishning tashkiliy-huquqiy masalalari” mavzusidagi doktorlik dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.
Toshkent davlat yuridik universiteti huzuridagi DSc.07/30.12.2019. Yu.22.02 raqamli Ilmiy kengashning 26-noyabr 10:00 dagi majlisida mustaqil izlanuvchi Zakirova Sevara Muradovnaning  12.00.02 – Konstitutsiyaviy huquqi. Ma'muriy huquq. Moliya va bojxona huquqi  ixtisosligi bo‘yicha “Davlat xizmatlari ko‘rsatish tizimini takomillashtirishning tashkiliy-huquqiy masalalari” mavzusidagi yuridik fanlar boʻyicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun tayyorlangan doktorlik dissertatsiyasi himoyasi bo‘lib o‘tadi.

Состоится защита докторской диссертации Севары Закировой на тему «Организационно-правовые вопросы совершенствования системы оказания государственных услуг»
На заседании Научного совета DSc.07/30.12.2019.Yu.22.02 при Ташкентском государственном юридическом университете, которое состоится 26 ноября в 10:00, пройдет защита диссертации на соискание ученой степени доктора философии (PhD) самостоятельного соискателя
Закировой Севары Мурадовны по специальности 12.00.02 - Конституционное право. Административное право. Финансовое и таможенное право на тему «Организационно-правовые вопросы совершенствования системы оказания государственных услуг».