TDYU jamoasi — “Huquqiy zakovat” intellektual o‘yini g‘olibi
Adliya organlari va muassasalari o‘rtasida o‘tkazilgan “Huquqiy zakovat” intellektual o‘yinining final bosqichi yakunlandi.
Turnirning finalida adliya tizimi doirasida hududiy bosqich o‘yinlaridan saralangan 24 jamoa g‘oliblik uchun bellashdi.
6 tur davom etgan intellektual bellashuvlar yakunida Toshkent davlat yuridik universiteti jamoasi 1-o‘rinni qo‘lga kiritdi. 2-o‘rin Adliya vazirligi markaziy apparati jamoasiga nasib etgan bo‘lsa, Farg‘ona viloyati adliya boshqarmasi jamoasi 3-o‘rinni egalladi.
Quyida TDYU jamoasi a’zolari bilan tanishishingiz mumkin:
— Muhammadamin Karimjonov (jamoa sardori);
— Daler Valijonov;
— Aziza Ibragimova;
— Xurshid Botirov;
— Shahriddin Asadov;
— Javohir Eshonqulov.
Toshkent davlat yuridik universiteti jamoasi intellektual bellashuvda muvaffaqiyatli ishtirok etib, g‘oliblikni qo‘lga kiritgan jamoamiz a’zolarini samimiy muborakbod etadi.

The team of TSUL is the winner of the intellectual game "Huquqiy Zakovat"
In the final tournament, 24 teams, who became winners of the regional stage within the justice system, participated in it for victory.
As a result of the intellectual contest, which lasted 6 rounds, the team of Tashkent State University of Law took 1st place. The 2nd place was taken by the team of the central apparatus of the Ministry of Justice, and the 3rd place - by the team of the Justice Department of Ferghana region.
Members of TSUL team:
- Mukhammadin Karimzhanov (team captain);
- Daler Valizhonov;
- Aziza Ibragimova;
- Khurshid Botirov;
- Shakhriddin Asadov;
- Zhavohir Eshonkulov.
The staff of Tashkent State University of Law sincerely congratulates the members of our team who successfully participated in the intellectual game and won.