Xabaringiz bor, Adliya vazirining tegishli buyrug‘i bilan Adliya vazirligi yuridik texnikumlari va Toshkent davlat yuridik universiteti qoshidagi akademik litseyi oʻqituvchilari oʻrtasida an’anaviy tarzda “Yilning eng yaxshi oʻqituvchisi” tanlovi o‘tkazilmoqda.
Taʼlim muassasalarning oʻqituvchilari oʻrtasida sogʻlom raqobat muhitini yaratish, fan boʻyicha qiziqarli va interfaol metodlarni keng jalb etish, oʻzaro tajriba almashish va ijobiy ish tajribasini ommalashtirish, oʻqituvchilar oʻrtasida shaxsiy imidjni yaratish, malakali oʻqituvchilar zaxirasini yaratish maqsadida o‘tkazilayotgan tanlovning Toshkent davlat yuridik universiteti qoshidagi M.S.Vosiqova nomidagi akademik litsey oʻqituvchilari oʻrtasidagi dastlabki bosqichi 17-yanvarda TDYU 3-bino 221-xonada bo‘lib o‘tadi.

The contest "The best teacher of the year" has started
As you know, by order of the Minister of Justice, the contest “The Best Teacher of the Year” is traditionally held between teachers of law colleges of the Ministry of Justice and the academic lyceum under Tashkent State University of Law.
The qualifying stage of the contest, which is held to create a healthy competitive environment among teachers of educational institutions, widely attracts interesting and interactive methods to science, share experience and popularize positive work experience, create a personal image of teachers, create a reserve of qualified teachers, will be held on January 17 (room 221, building 3, TSUL). Teachers of the academic lyceum named after M.S.Vosikova under Tashkent State University of Law will take part in the qualifying stage.