TDYUda “Xalqaro huquq bilimdoni” ko‘rik-tanlovi o‘tkaziladi
Talabalarning xalqaro huquq fani bo‘yicha bilimlarini yanada mustahkamlash maqsadida o‘tkaziladigan tanlovda ishtirok etishni istaganlar 23-fevral 23:59 gacha quyidagi link orqali ro‘yxatdan o‘tishi kerak: https://forms.gle/UFCS76ubBNPG484A6
Tanlov 25-fevral 11:00 da boshlanadi.
Yakunda eng yaxshi natijani qayd etgan 3 nafar talaba esdalik sovg‘alari bilan taqdirlanadi va O‘zbekiston Respublikasi Tashqi ishlar vazirligining Shartnoma-huquq boshqarmasida o‘quv faoliyatidan ajralmagan holda amaliyot (bir oylik muddatda) o‘tash imkoniga ega bo‘ladi.
Qo‘shimcha ma’lumot uchun “Xalqaro huquq va inson huquqlari” kafedrasi professor-o‘qituvchilari Jo‘rabek Rasulov va Dilshod Egamberdiyevga murojaat qiling

TSUL will host the contest "Expert in International Law"
Those wishing to take part in the contest, which is held in order to further consolidate the knowledge of students in the field of international law, must register at the following link by 23:59, February 23: https://forms.gle/UFCS76ubBNPG484A6
The contest will start on February 25 at 11:00.
In the end, 3 students who showed the best results will be awarded memorable gifts and will have the opportunity to undergo an internship (for a period of one month) at the Legal Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Uzbekistan.
For more information, please contact the lecturers of the Department of International Law and Human Rights Zhurabek Rasulov and Dilshod Egamberdiev.