Davlat va huquq nazariyasi kafedrasi o‘qituvchisi
Umumta՚lim fanlar va madaniyat kafedrasi o‘qituvchisi
Shundan:
Iqtisodiyot yo‘nalishi o‘qituvchisi (2 shtat birligi): Iqtisodiyot mutaxassiligi bo‘yicha magistrlik darajasiga ega bo‘lishi, o’zbek va rus (ingiliz) tillarini mukammal bilishi hamda “Iqtisodiyot asoslari”, “Korporativ boshqaruv”, “Loyiha boshqaruvi”, “Menejment, iqtisoqiyot va ijtimoiy siyosat” fanlaridan dars o‘ta o‘tish malakasiga ega bo‘lishi lozim
Ijtimoiy yo‘nalish o‘qituvchisi (5 shtat birligi): Tegishli mutaxassilik (ijtimoiy- yo‘nalish) bo‘yicha magistrlik darajasiga ega bo‘lishi, o‘zbek va rus (ingiliz) tillarini mukammal bilishi hamda “Huquqiy ko‘nikmalar va metodologiya (Soft skills)”, “Tadqiqot metodologiyasi va ko‘nikmalar (Soft skills)”, “Konfliktlar psixologiyasi, Konfliktlarni boshqarish”, “Sotsiologiya”, “Fuqarolik jamiyati” fanlaridan dars o‘ta o‘tish malakasiga ega bo‘lishi lozim
AKT yo‘nalishi o‘qituvchisi (1 shtat birligi): Axborot texnologiyalari mutaxassiligi bo‘yicha magistrlik darajasiga ega bo‘lishi, o‘zbek va rus (ingiliz) tillarini mukammal bilishi hamda “Huquqiy axborot texnologiyalari”, “Elektron hukumat va davlat boshqaruvini raqamlashtirish”, “Raqamli huquqlar va ijtimoiy tarmoqlarda etika” fanlaridan dars o‘ta o‘tish malakasiga ega bo‘lishi lozim