Iqtisodiyot tarmoqlarida kamida besh yil ish stajiga ega bo‘lgan fuqarolarni TDYUga o‘qishga qabul qilish bo‘yicha o‘tkazilgan suhbat natijalari e’lon qilindi
Xabaringiz bor, 16-18-sentabr kunlari iqtisodiyot tarmoqlarida kamida besh yil ish stajiga ega bo‘lgan fuqarolarni Toshkent davlat yuridik universiteti bakalavriati sirtqi ta’lim shakliga o‘qishga qabul qilish bo‘yicha suhbat o‘tkazildi.
Suhbat natijalaridan norozi bo‘lgan abituriyentlarning apellyatsiya shikoyatlari 20-sentabr 18:00 dan 21-sentabr 18:00 ga qadar info@tsul.uz elektron pochtasi orqali qabul qilinadi.
Shikoyatlari Apellyatsiya komissiyasi tomonidan 23-sentabr 10:00 dan 18:00 ga qadar ko‘rib chiqiladi.
Abituriyent apellyatsiyani ko‘rib chiqishda ishtirok etishi mumkin.
Qo‘shimcha ma’lumot uchun: @Lawyer_Juraev Telegram manziliga yoki +998 71 233 13 95 telefon raqamiga murojaat qiling.

Сотрудники Управления человеческими ресурсами Министерства юстиции встретились с выпускниками Ташкентского государственного юридического университета
Во встрече приняли участие начальник отдела кадровой политики и стратегического анализа Министерства юстиции Республики Узбекистан А. Халтурдаев, главный консультант отдела Ш. Хамракулов, декан факультета публичного права Ташкентского государственного юридического университета Ш. Сайдуллаев и более 150 студентов.
На мероприятии была представлена подробная информация о системе органов юстиции и их деятельности, требованиях к кандидатам, желающим работать в системе юстиции, процессе приёма на работу, условиях, созданных для сотрудников, а также социальных гарантиях.
Кроме того, студенты узнали о порядке начала профессиональной деятельности в данной сфере и возможности вступления в «Клуб юстиции».